Консултация с фармацевт

  • 0
  • 0
  • 0
Ацефеин при главоболие, мигрена, зъбобол 10 таблетки Teva

Ацефеин при главоболие, мигрена, зъбобол 10 таблетки Teva

Производител: TEVA Pharmaceutical

Каталожен No: 38851123

4.49 лв.

При поръчка на този продукт, като регистриран потребител, получавате 4 бонус точки.

- За облекчаване на главоболие, мигрена, зъбобол - При суха кашлица - При остри ставни и мускулни болки - При заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити
  • Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие.
    Комбинацията на отделните съставки  усилва тяхното действие против болка.
    Страничните ефекти намаляват, поради използване на по-ниски дози на активните съставките.

    Ацефеин се използва за краткотрайно и симптоматично лечение на:
    - главоболие, мигрена, зъбобол;
    - болки след травми и операции;
    - остри ставни и мускулни болки (включително при възпалителни и дегенеративни заболявания на опорно-двигателния апарат);
    - заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити, плексити;
    - възпалителни процеси на горните дихателни пътища, протичащи с кашлица и повишена температура.

    Подходящ за:

    Възрастнии деца над 15 години

    Винаги прочитайте листовката преди употреба!

    Активни съставки:

    Ацетилсалицилова киселина 250 mg, Парацетамол 250 mg, Кофеин 50 mg, Кодеинов фосфат 10 mg


    Дозировка:

    При възрастни и деца над 15 години обичайно се приема по 1 таблетка 3-4 пъти дневно.
    Максималната еднократна доза е 2 таблетки, а максималната дневна доза е 6 таблетки.
    Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни.


    Предупреждения:

    Не използвайте Ацефеин ако сте алергични (свръхчувствителни) към някое от активните или помощните вещества на продукта, ако сте алергични към нестероидни противовъзпалителни продукти, ако имате язва на стомаха и дуоденума, при наличие на кървене, при тежка бъбречна и чернодробна недостатъчност.                                     

    При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди употребата на което и да е лекарство.

    Листовка за пациента

    Продукта "Ацефеин при главоболие, мигрена, зъбобол 10 таблетки Teva" не е коментиран.

    Коментирайте първи този продукт.

    Коментарът ви ще бъде публикуван след преглед от нашите администратори.
  • При възрастни и деца над 15 години обичайно се приема по 1 таблетка 3-4 пъти дневно. Максималната еднократна доза е 2 таблетки, а максималната дневна доза е 6 таблетки. Курсът на лечение е с продължителност не повече от 5-7 дни.

Сходни продукти

  • - 18% Бестарен при болка и възпаление 25 мг 10 таблетки БестаМед

    Бестарен при болка и възпаление 25 мг 10 таблетки БестаМед

    7.96 лв.
    5.39 лв.
  • - 18% Беналгин при главоболие 500 мг 20 таблетки Teva

    Беналгин при главоболие 500 мг 20 таблетки Teva

    6.10 лв.
    4.47 лв.
  • Беналгин Рапид сашета х 10 при главоболие и мигрена Тева

    6.09 лв.
  • - 18% Парабол Макс 400 мг 10 меки капсули STADA

    Парабол Макс 400 мг 10 меки капсули STADA

    10.20 лв.
    6.55 лв.
  • Нурофен стопколд 24 таблетки

    14.75 лв.
  • Нурофен стопколд, Nurofen stopcold 12 таблeтки

    7.38 лв.
  • Нурофен Експрес Форте 400 mg 10 меки капсули

    8.79 лв.
  • Нурофен Експрес Форте 400 mg 20 меки капсули

    16.70 лв.
  • Нурофен Експрес Форте 400 mg 10 меки капсули

    8.79 лв.
  • Нурофен Експрес Форте 400 mg 20 меки капсули

    16.70 лв.
  • Ибупром Спринт х 10 меки капсули Nurofen

    7.55 лв.
  • Нурофен 200 mg x 24 таблетки при болка Nurofen

    9.55 лв.
  • Нурофен облекчава болката 200 мг х12 таблетки Nurofen

    5.79 лв.
  • Нурофен Форте 400 мг х 12 таблетки Nurofen forte

    7.49 лв.
  • Нурофен Фемина форте 512 mg х 12 таблетки Nurofen Femina Forte

    9.20 лв.
  • Ибупром синус, Ibuprom sinus 12 таблетки

    8.44 лв.
  • Ибупром Макс 400 мг 12 таблетки US Pharmacia

    6.92 лв.
  • Ибупром Спринт х 10 меки капсули Nurofen

    7.55 лв.
  • Ибупрофен Полфа 200 mg х 100 таблетки

    12.89 лв.
  • Ибупром Спринт Макс 400 mg х 10 меки капсули

    6.99 лв.
  • - 18% Ибупром Синус при болки в синусите и запушен нос x24 таблетки US Pharmacia

    Ибупром Синус при болки в синусите и запушен нос x24 таблетки US Pharmacia

    14.65 лв.
    13.29 лв.

    Още продукти от TEVA Pharmaceutical

    • Цитровит Имуно Комплекс 14 капсули Teva

      11.19 лв.
    • Ефизол 0,25 мг/30 мг х 40 таблетки за смучене

      7.15 лв.
    • Троксевазин Дуо Гел при разширени вени, отоци на крайниците и хронична венозна недостатъчност 45 гр Teva

      8.48 лв.
    • Цитровит Витамин С и цинк 500 мг х 20 таблетки Teva

      5.95 лв.
    • Цитровит Витамин С 500 мг 20 таблетки

      3.59 лв.
    • Троксевазин при разширени вени, отоци на крайниците и хронична венозна недостатъчност 300 мг х 50 капсули Teva

      11.89 лв.
    • Infacol Капки за бебета при болки, подуване и колики 50 мл Teva Инфакол

      9.55 лв.
    • Парацетамакс при болка и висока температура 500 мг х 20 таблетки Teva paracetamax

      1.65 лв.

      Бърза поръчка