Производител: Chemax Pharma
Каталожен No: 123
При поръчка на този продукт, като регистриран потребител, получавате 10 бонус точки.
Ибурапид 400 мг таблетки е лекарствен продукт за краткосрочно лечение на болка от различен произход и понижаване на висока телесна температура. Съдържа ибупрофен 400 мг, който намалява болката, отока и възпалението и нормализира температурата.
ИБУРАПИД е предназначен за лечение на лека до умерена болка при:
- главоболие, мигрена, зъбобол;
- невралгия;
- менструални болки;
- болки в ставите и мускулите;
- болки в гърба и кръста
При простуда и вирусни заболявания Ибурапид намалява високата температура.
Подходящ за:
Възрастни и деца над 12 години
Състав:
Активно вещество:
Ибупрофен (Ibuprofen)
Помощни вещества: ядро на таблетката: микрокристална целулоза, колоиден безводен силициев диоксид, кроскармелоза натрий, лактоза монохидрат, талк, магнезиев стеарат; филмово покритие: опадрай бял (поливинилов алкохол, титанов диоксид, макрогол, талк).
Дозировка:
Възрастни и деца над 12 години: 1 таблетка еднократно или 3 пъти дневно. Не трябва да приемате повече от 3 таблетки дневно, а интервалът между приемите не трябва да бъде по-малък от 4 часа.
Таблетките се приемат цели по време на или след хранене, с вода.
Продължителността на лечение не трябва да превишава 10 дни, освен ако лекарят не е назнзчил друго.
Предупреждения:
Преди употреба прочетете листовката.
He приемайте Ибурапид, ако: сте алергични към ибупрофен или към някоя от останалите съставки на това лекарство; имате или сте имали някога астма, сенна хрема, кожен обрив със сърбеж или оток на лицето, устните, езика или гърлото след прием на лекарства, съдържащи ацетилсалицилова киселина или такива против болка или възпаление; при предишна употреба на болкоуспокояващи и противовъзпалителни средства сте получили язва или кървене от стомаха или дванадесетопръстника; страдате от язва на стомаха или дванадесетопръстника или сте имали повече от два епизода на кървене от нея в миналото; имате сериозно заболяване на черния дроб, бъбреците или сърцето; имате активно кървене (вкл. мозъчно); в момента приемате противовъзпалителни лекарства; сте в последното тримесечие от бременността.
Ако сте бременна или кърмите, смятате, че може да сте бременна или планирате бременност, посъветвайте се с Вашия лекар или фармацевт преди употребата на това лекарство.
Това лекарство не може да се прилага при деца под 12 години.
Ако след 4-5 дни не се чувствате по-добре или състоянието Ви се влоши, трябва да потърсите лекарска помощ.
Както всички лекарства, това лекарство може да предизвика нежелани реакции, въпреки, че не всеки ги получава.
Да се съхранява на място, недостъпно за деца., при температура под 25°С.
Опаковка:
20 таблетки
Наименование на активните съставки |
---|
ИБУПРОФЕН (IBUPROFEN) |
Бърза поръчка